Eladó Önálló ház

257 m²
6
0
7
zöldudvar/kert

RÁKOSHEGYEN 257 m2-es, NAPPALI + 4 SZOBÁS, 4 FÜRDŐSZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ. XVII. kerületben, Rákoshegyen kínálunk megvételre egy 257 m2-es, amerikai konyha + 4 hálószobás, 4 fürdőszobás, földszintes, önálló családi házat, mely egy 1030 m2-es telken helyezkedik el. Az ingatlan amerikai konyhás nappalija 66,5 m2-es, melyből közvetlen kijárás van a közel 30 m2-es teraszra és a kertbe. A 2026-os építésű ingatlan A+-os energetikai besorolású, műszakilag a legmodernebb felszereltségű ingatlanok közé tartozik. A fűtést Panasonic hőszivattyú biztosítja, az ingatlan padló, -illetve mennyezeti fűtéssel ellátott. A ház energia visszanyerős szellőztető-rendszerrel felszerelt. További műszaki jellemzők: motoros kapu, motoros redőny, vízlágyító, AEG konyhagépek, videós kaputelefon, 3 fázisú áram, H tarifa. A parkolást egy 34 m2-es garázs biztosítja, melyből az ingatlanba a közvetlen bejárás megoldott. 1/1-es tulajdonú, Tehermentes ingatlan, azonnal költözhető.

Alapadatok
Azonosító R436835
Ingatlan típusa Önálló ház
Megbízás típusa Eladó
Irányár 2 999 000 Ft
Négyzetméter ár 11 669 Ft
Hely Budapest, XVII. kerület Rákoshegy
Városrész Rákoshegy
Nézet zöldudvar/kert
Kapcsolat
Iroda Báthory utcai iroda
Telefonszám (1)797-0167
Telefonszám (30)998-8457
Terület
Hivatalos 257 m²
Valós 257 m²
Belmagasság 3
Egyebek
Fűtés gáz (cirkó)
Fény napfényes
Közös költség -
Közös költség megjegyzés -
Épület
Épült 2026
Emeletek I.
Szerkezet tégla
Épület stílusa új építésű
Lift nincs
Megjegyzés RÁKOSHEGYEN 257 m2-es, NAPPALI + 4 SZOBÁS, 4 FÜRDŐSZOBÁS CSALÁDI HÁZ ELADÓ. XVII. kerületben, Rákoshegyen kínálunk megvételre egy 257 m2-es, amerikai konyha + 4 hálószobás, 4 fürdőszobás, földszintes, önálló családi házat, mely egy 1030 m2-es telken helyezkedik el. Az ingatlan amerikai konyhás nappalija 66,5 m2-es, melyből közvetlen kijárás van a közel 30 m2-es teraszra és a kertbe. A 2026-os építésű ingatlan A+-os energetikai besorolású, műszakilag a legmodernebb felszereltségű ingatlanok közé tartozik. A fűtést Panasonic hőszivattyú biztosítja, az ingatlan padló, -illetve mennyezeti fűtéssel ellátott. A ház energia visszanyerős szellőztető-rendszerrel felszerelt. További műszaki jellemzők: motoros kapu, motoros redőny, vízlágyító, AEG konyhagépek, videós kaputelefon, 3 fázisú áram, H tarifa. A parkolást egy 34 m2-es garázs biztosítja, melyből az ingatlanba a közvetlen bejárás megoldott. 1/1-es tulajdonú, Tehermentes ingatlan, azonnal költözhető.
Helyiségek
Szobák száma (kialakítható szobaszám) 6 (6)
Belső szintek 1
Név Méret Félszoba Különbejárat Nézet Tájolás
Szoba 14.5 Nem van zöldudvar/kert É-NY
Szoba 14.41 Nem van zöldudvar/kert D-NY
Szoba 13.28 Nem van zöldudvar/kert D-K
Szoba 12.1 Nem van zöldudvar/kert É-K
Egyéb 5.28 van zöldudvar/kert É-K
Amerikai konyha étkezővel 66.46
Kamra 3.1
Fürdő WC-vel 4.44
Fürdő WC-vel 4.44
Fürdő WC-vel 3.23
Fürdő WC-vel 9.8
Egyéb 7.92
Közlekedő 16.33
Terasz 28.67
Egyéb 34.04
Állapot
Ingatlan Újépítésű (u)
Ház kívül Újépítésű (u)
Ház belül Újépítésű (u)
Extrák
Riasztóvan
Klímavan
Redőnyvan
Maradandó ingóságok Nincs
További információk
Parkolóhely 34 n2-es, fedett garázs
Parkolási lehetőség Parkoló zónán kívül