Eladó Lakás Bp V. ker. Báthory utca


Eladó Lakás

R436476
97 m²
4
Földszint
Jó (3)
utca

BELVÁROS SZÍVÉBEN IRODÁNAK ALKALMAS LAKÁS ELADÓ! V. kerületben, a Báthory utcában kínálunk megvételre egy 97 m2-es, 4 szobás, utcai nézetű, magasföldszinti ingatlant. A lakás jó állapotú, fűtését cirkó gázkazán biztosítja. A hatalmas belmagasságnak köszönhetően a lakáson belül akár két szint kialakítható. Központi elhelyezkedése révén irodának, orvosi rendelőnek, mozgás-stúdiónak, bemutató-teremnek kiválóan alkalmas. A nagy előszoba és az elosztás lehetővé teszi akár két külön lakrész kialakítását, így az ingatlan két lakásként is bérbe adható. A ház kívül-belül jó állapotban van. A közlekedés és az ellátottság kiváló, a Kossuth tér, a 2-es metró, a 2-es villamos, a 70-es, 78-as trolibuszok, a 15-ös busz megállói sétatávolságon belül találhatók. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba vehető.

Alapadatok

Azonosító R436476
Ingatlan típusa Lakás
Megbízás típusa Eladó
Irányár 145 000 000 Ft
Négyzetméter ár 1 494 845 Ft
Hely Budapest, V. kerület Báthory utca
Térkép A térkép megjelenítéséhez kattintson ide
Városrész Lipótváros
Emelet Földszint
Nézet utca

Kapcsolat

Telefonszám (30)998-8457
Amennyiben szeretné, hogy felvegyük Önnel a kapcsolatot, kérjük, hívja a megadott telefonszámot. A kapcsolatfelvétel során rögzíteni fogjuk az Ön nevét, telefonszámát és email címét.
Iroda Báthory utcai iroda
Telefonszám (iroda) (1)797-0167
Amennyiben szeretné, hogy felvegyük Önnel a kapcsolatot, kérjük, hívja a megadott telefonszámot. A kapcsolatfelvétel során rögzíteni fogjuk az Ön nevét, telefonszámát és email címét.

Terület

Hivatalos alapterület 97 m²
Valós 97 m²
Belmagasság 5

Egyebek

Fűtés gáz (cirkó)
Fény közepes
Közös költség 35.000 Ft.

Épület

Emeletek V.
Lakásszám 26-30
Szerkezet tégla
Épület stílusa polgári
Lépcsőház típusa zárt
Lift nincs
Megjegyzés BELVÁROS SZÍVÉBEN IRODÁNAK ALKALMAS LAKÁS ELADÓ! V. kerületben, a Báthory utcában kínálunk megvételre egy 97 m2-es, 4 szobás, utcai nézetű, magasföldszinti ingatlant. A lakás jó állapotú, fűtését cirkó gázkazán biztosítja. A hatalmas belmagasságnak köszönhetően a lakáson belül akár két szint kialakítható. Központi elhelyezkedése révén irodának, orvosi rendelőnek, mozgás-stúdiónak, bemutató-teremnek kiválóan alkalmas. A nagy előszoba és az elosztás lehetővé teszi akár két külön lakrész kialakítását, így az ingatlan két lakásként is bérbe adható. A ház kívül-belül jó állapotban van. A közlekedés és az ellátottság kiváló, a Kossuth tér, a 2-es metró, a 2-es villamos, a 70-es, 78-as trolibuszok, a 15-ös busz megállói sétatávolságon belül találhatók. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba vehető.

Helyiségek

Szobák száma (kialakítható szobaszám) 4 (4)
Belső szintek 1
Név Méret Félszoba Különbejárat Nézet Tájolás
Szoba 18 Nem van utca É
Szoba 18 Nem van utca É
Szoba 16 Nem Nincs utca É
Szoba 14 Nem van udvar NY
Konyha 10
Fürdő 6
WC 2
Tároló 3
Előszoba 10

Állapot

Ingatlan Jó (3)
Ház kívül Jó (3)
Ház belül Jó (3)

Extrák

Maradandó ingóságok Nincs

További információk

Parkolóhely Nincs
Parkolási lehetőség Fizető övezet
Ilyen méretű ingatlanok
Környéken levő ingatlanok
Hasonló ingatlanok

Eladó Üzlethelyiség
Bp V. ker.
Váci utca

305 000 000 Ft

Eladó Önálló ház
Inárcs

59 900 000 Ft

Eladó Üzlethelyiség
Bp VII. ker.
Erzsébetváros, Nagykörúton kívül

207 000 000 Ft

Eladó Önálló ház
Inárcs

79 900 000 Ft

Expressz kapcsolatfelvétel

Várjuk jelentkezését ingatlanközvetítéssel kapcsolatban:

  • Amennyiben értékesíteni kívánt ingatlana (ház, lakás, telek, kereskedelmi ingatlan) van Budapesten (akár Buda, vagy Pest kerületeiben), vagy az ország más területein,
  • Kiadó ház, lakás, albérlet ügyben,
  • Otthonteremtéssel kapcsolatos tanácsadás, akár hitelmegoldásokkal,
  • Ha ingatlant vásárolna – ház, lakás, telek, kereskedelmi ingatlan stb…

Amennyiben segítségére lehetünk ingatlan eladásában, vásárlásában, kiadásában és bérlésében, úgy kérjük töltse ki az alábbi adatlapot, hogy munkatársunk felvegye a kapcsolatot Önnel!

Az adatlap kitöltésével Ön hozzájárul személyes adatainak kapcsolattartási célból történő kezeléséhez. A hozzájárulás visszavonását Ön kezdeményezheti az Önnel kapcsolatot tartó értékesítőnél, illetve amennyiben a személyes kapcsolatfelvétel még nem történt meg, a cdci@cdci.hu email címen. Az adatkezeléshez kapcsolódó jogairól az Adatvédelmi Tájékoztatónk ad részletes felvilágosítást.

Eladó Lakás
Bp XIII. ker.
Vízafogó

114 900 000 Ft

Eladó Lakás
Bp VII. ker.
Nyár utca

119 900 000 Ft

Eladó Lakás
Bp V. ker.
Hercegprímás utca

69 900 000 Ft

Eladó Lakás
Bp VII. ker.
Síp utca

53 900 000 Ft