Eladó Lakás Bp VI. ker. Nagymező utca


Eladó Lakás

R436575
41 m²
2
II.
Jó (3)
udvar

Belvárosban, a VI. kerületben, pár percre az Andrássy úttól kínálunk eladásra egy kétszobás, galériás kislakást. Az ingatlan egy rendezett, jó lakóközösségű ház második emeletén helyezkedik el, udvari nézete révén csendes. Mindkét szobája galériázott (5m2 és 9m2), a belmagasság 4 méter. A lakás két diáknak volt évekig kiadva, befektetésnek is alkalmas, de első lakásnak is kiváló. A fűtése konvektoros, a melegvizet villanybojler biztosítja. Az ár bútorokkal együtt értendő. A környéket a színházak, éttermek, kávézók sokasága teszi pezsgővé, hangulatossá, igazi belvárosi hangulatot kölcsönözve. A közlekedés tekintetében is remek a környék, pár percnyire van az Oktogon, a 70-es, 78-as trolik megállója pár lépésnyire van.

Alapadatok

Azonosító R436575
Ingatlan típusa Lakás
Megbízás típusa Eladó
Irányár 65 000 000 Ft
Négyzetméter ár 1 585 366 Ft
Hely Budapest, VI. kerület Nagymező utca
Térkép A térkép megjelenítéséhez kattintson ide
Városrész Terézváros, Nagykörúton belül
Emelet II.
Nézet udvar

Kapcsolat

Telefonszám (20)522-5049
Amennyiben szeretné, hogy felvegyük Önnel a kapcsolatot, kérjük, hívja a megadott telefonszámot. A kapcsolatfelvétel során rögzíteni fogjuk az Ön nevét, telefonszámát és email címét.
Iroda Báthory utcai iroda
Telefonszám (iroda) (1)797-0167
Amennyiben szeretné, hogy felvegyük Önnel a kapcsolatot, kérjük, hívja a megadott telefonszámot. A kapcsolatfelvétel során rögzíteni fogjuk az Ön nevét, telefonszámát és email címét.

Terület

Hivatalos alapterület 41 m²
Valós 41 m²
Belmagasság 400

Egyebek

Fűtés gáz (konvektor)
Fény közepes
Közös költség 14500 Ft.

Épület

Épült 1900
Emeletek III.
Lakásszám 6-10
Szerkezet tégla
Épület stílusa polgári
Lépcsőház típusa körfolyosó
Lift nincs
Megjegyzés Belvárosban, a VI. kerületben, pár percre az Andrássy úttól kínálunk eladásra egy kétszobás, galériás kislakást. Az ingatlan egy rendezett, jó lakóközösségű ház második emeletén helyezkedik el, udvari nézete révén csendes. Mindkét szobája galériázott (5m2 és 9m2), a belmagasság 4 méter. A lakás két diáknak volt évekig kiadva, befektetésnek is alkalmas, de első lakásnak is kiváló. A fűtése konvektoros, a melegvizet villanybojler biztosítja. Az ár bútorokkal együtt értendő. A környéket a színházak, éttermek, kávézók sokasága teszi pezsgővé, hangulatossá, igazi belvárosi hangulatot kölcsönözve. A közlekedés tekintetében is remek a környék, pár percnyire van az Oktogon, a 70-es, 78-as trolik megállója pár lépésnyire van.

Helyiségek

Szobák száma (kialakítható szobaszám) 2 (2)
Belső szintek 1
Név Méret Félszoba Különbejárat Nézet Tájolás
Szoba 18 Nem van udvar nyugati
Szoba 10 Igen van udvar nyugati
Konyha 8
Fürdő WC-vel 5
Egyéb 5
Egyéb 9

Állapot

Ingatlan Jó (3)
Ház kívül Jó (3)
Ház belül Jó (3)

Extrák

Maradandó ingóságok Nincs

További információk

Parkolóhely Nincs
Parkolási lehetőség Fizető övezet
Ilyen méretű ingatlanok
Környéken levő ingatlanok
Hasonló ingatlanok

Eladó Lakás
Bp XX. ker.
Mártonffy

39 900 000 Ft

Eladó Lakás
Bp XIII. ker.
Lőportárdűlő

79 800 000 Ft

Eladó Parkoló
Dabas

10 900 000 Ft

Eladó Lakás
Bp V. ker.
Lipótváros

92 000 000 Ft

Expressz kapcsolatfelvétel

Várjuk jelentkezését ingatlanközvetítéssel kapcsolatban:

  • Amennyiben értékesíteni kívánt ingatlana (ház, lakás, telek, kereskedelmi ingatlan) van Budapesten (akár Buda, vagy Pest kerületeiben), vagy az ország más területein,
  • Kiadó ház, lakás, albérlet ügyben,
  • Otthonteremtéssel kapcsolatos tanácsadás, akár hitelmegoldásokkal,
  • Ha ingatlant vásárolna – ház, lakás, telek, kereskedelmi ingatlan stb…

Amennyiben segítségére lehetünk ingatlan eladásában, vásárlásában, kiadásában és bérlésében, úgy kérjük töltse ki az alábbi adatlapot, hogy munkatársunk felvegye a kapcsolatot Önnel!

Az adatlap kitöltésével Ön hozzájárul személyes adatainak kapcsolattartási célból történő kezeléséhez. A hozzájárulás visszavonását Ön kezdeményezheti az Önnel kapcsolatot tartó értékesítőnél, illetve amennyiben a személyes kapcsolatfelvétel még nem történt meg, a cdci@cdci.hu email címen. Az adatkezeléshez kapcsolódó jogairól az Adatvédelmi Tájékoztatónk ad részletes felvilágosítást.

Eladó Iroda
Bp III. ker.
Filatorigát

1 500 000 EUR

Eladó Ikerház
Bp XVI. ker.
Rákosszentmihály

129 900 000 Ft

Eladó Szálloda
Martfű

120 000 000 Ft

Eladó Lakás
Érd

86 000 000 Ft